0543 768 01 37


  ACİL 7/24 ÇİLİNGİR

Çilingir Çankaya Ankarada anahtarcı acil çilingir nöbetçi hizmeti veriyor. Hızlı ve güvenli yaptığımız işlerden para kazanmaktan gurur duyuyoruz. Anahtarlarınızı kaybettiyseniz veya anahtarlarınızı yenisi ile değiştirmek isterseniz günün 24 saati yılda 365 gün bizden teknik destek alabilirsiniz.

Evinize işletmenize gelen ekibimiz size pencere, garaj kapısı, dolap kapı, çelik kasa gibi geniş bir kilit barındıran tüm ürünlere hizmet vermek için işi tek seferde yapabilmek için gerekli donanımlarla yanınıza gelecektir..

Bir çilingire ihtiyacınız var ise muhtemelen işiniz çok acildir. Çok acil yardıma ihtiyacınız olabilir. Bir kilit sorununu hızlı,sakin ve uygun şekilde çözebiliriz.

Acil bir durumda olduğunuzda size hizmet etmek için bir zaman mazaretimiz yoktur ve bu nedenle yıl boyunca mevcut olan 7/24 acil çilingir hizmetini sunuyoruz. çankaya bölgesinde iyi bir acil durum çilingir arıyorsanız bizi tercih edin. Çankaya Çilingir Bizi tercih edin.

Çabuk cevap verebilmemiz en önemli husustur, ancak etkili bir şekilde yanıt verebilmemiz için en önemli şey bize hızlıca durumu anlatmalısınız. Uzmanlarımızın ve çilingirlerin çok çeşitli güvenlik ürünleri ve kilitleri yanınızda olduğunuzu göreceksiniz. Pencere, kapı açma, yedek anahtar vb. İçin destek isteyip istemediğinize hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz..NELER YAPIYORUZ

    KİLİT DEĞİŞİM / TAMİR
  • KİLİT TAKMA
  • KAPI AÇMA
  • ÇELİK KASA AÇMA
  • OTO ANAHTARCI
  • BARİYER KUMANDASI
  • ARABA ANAHTARI KOPYA